Behöver hjälp med löpande bokföring, årsbokslut, deklaration och lönehantering.
Bolagsform som bokföringen avser: Ideell förening
Uppdragets karaktär: Återkommande jobb
Verksamhetens omsättning: 1-5 miljoner kr
Antal leverantörsfakturor/mån: 0-20 st
Antal kundfakturor/mån: 0-20 st
Behöver hjälp med löpande bokföring, årsbokslut, deklaration och lönehantering.
Bolagsform som bokföringen avser: Ideell förening
Uppdragets karaktär: Återkommande jobb
Verksamhetens omsättning: 1-5 miljoner kr
Antal leverantörsfakturor/mån: 0-20 st
Antal kundfakturor/mån: 0-20 st
Hej !
Pramo har troligtvis det ni söker. Vi är auktoriserade inom redovisning och har förutom ett stort antal företagskunder ett 50-tal föreningar som anlitar oss. Vi finns i Lund, och har möjlighet att träffa er, även om mycket idag är digitalt. Fast pris eller löpande väljer ni själva utifrån det som är bäst för er.
MVH Jonas Persson 0709-312107
Hej! Du sökte bokföringshjälp genom DeskHero.
Vi erbjuder fasta priser. Du kan kalkylera bokföringskostnaden på vår hemsida, marredo.se. Där kan du få en bra indikation om vad det kommer kosta om du levererar material till oss enligt den ordning som vi kommer överens om.
Vi kan givetvis hjälpa dig på distans och papperslöst, även om många av våra kunder skickar materialet till oss eller kommer förbi med det.
Återkom om det känns intressant på johan@marredo.se eller ring 046-705612. Vänligen Johan
Vi på Hummelkläppen finns centralt på Östermalm och har funnits belägna i 30 år. Vi har både redovisning, lönehantering, revision och ekonomisk rådgivning under ett och samma tak. Med all kompetens samlad kan vi erbjuda högkvalitativa tjänster för att du som företagare ska få ut det mesta av din verksamhet. Vi bokar mer än gärna in ett möte för att diskutera hur vi kan skapa ett gott samarbete. Vi skräddarsyr gärna en lösning som kan passa er.
Jag kontaktar er under dagen!
Vänliga hälsningar,
Elin
Uppdragsgivare
Kontaktinformation
Beställarens kontaktinformation visas efter du har besvarat förfrågan